Випробування грунту

Таблиця після проведення випробування палі

При статичних випробуваннях грунтів буронабивними або забивними палями за стандартною методикою СНиП, ДБН, застосовують в основному спосіб їх навантаження за допомогою гідравлічних домкратів і сталевих наполегливих балок, з'єднаних з анкерними палями, або навантаженими противагами.

Кількість анкерних паль, або противаги залежить від їхнього опору на висмикування і значення вдавлюють навантаження на випробувану палю. У слідстві значних навантажень на палю, приймаються зварні, сталеві наполегливі балки тієї або іншої конструкції постійного або змінного поперечного перерізу.

і

Підприємство “VIF” виконує роботи з випробування грунтів палями статичним навантаженням, застосовуючи метод анкерування як до бурових сваям, так і анкеровку з використанням платформи противаги.

Також підприємством “VIF” розроблена спеціальна “Платформа для випробувань”, без складування противаги або пристрою анкерних бурових паль. Даний спосіб проведення випробувань можливо застосовувати до будь-яких сваям, при навантаженнях до 300 тс.

Ісп_2Спосіб випробування паль дозволяє досягти економії – до 60% від вартості випробувань, виконуваних традиційними пристроями.