Підпірні стіни

Підприємством «ВІФ» розроблені конструкції підпірних стін із збірних залізобетонних елементів, зведення яких, здійснюють методом статичного вдавлювання.

За допомогою занурення таких збірних елементів будують огородження котлованів при наявності глибокої підвальній частині будівлі.
В даний час у більшості випадків підпірні стіни виконуються з використанням буронабивних або буросекущіхся паль, що є економічно неефективним.

При влаштуванні огорожі котлованів і підпірних стін із запропонованих збірних елементів, досягається зменшення витрат грошових коштів на 30-50% і скорочення термінів виконання робіт до 2-х разів.

Елементи стіни можна ефективно використовувати як для огородження котлованів глибиною до 14 м., так і для утримання масивів грунту крутих укосів, зміцненню зсувних масивів грунту і зміцненню набережних.

При цьому розроблені два типи конструкції підпірних стін – для застосування в сухих і обводнених ґрунтах. При влаштуванні підпірних стін в обводнених ґрунтах, в конструкції передбачені елементи захисту від інтенсивного проникнення в котлован води або пливунових утворень.

За техніко-економічними показниками, технологія пристрою підпірних стін перевершує вітчизняні та зарубіжні аналоги.-

Застосування конструкцій для підпірних стін та огорож котлованів здійснюється підприємством “VIF” з 1997 року.