Продаж та обслуговування

Продаж модифікованих “Вдавлюючих Пристроїв”

Підприємство “VIF” на договірних умовах може здійснити виготовлення і поставку модифікованих “Вдавлюючих Пристроїв”, застосовувані для занурення паль та інших будівельних конструкцій методом вдавлення, в комплекті з ліцензією на право їх використання.

Здійснити навчання Вашого персоналу, надати технічну допомогу і контроль при експлуатації Пристрої на будівельному майданчику, а також передати всю необхідну документацію.

Модифицированное устройство для вдавливания свай

Модифікований пристрій для вдавлювання паль

Також співробітники підприємства “VIF” готові запропонувати свою допомогу по виготовленню Пристроїв на Вашій території, з використанням Ваших матеріалів.

1

1

1

Продаж Ефективних забивних (залізобетонних) паль

Ефективні палі виготовляються згідно технічним умовам (ТУ) на заводі ЗБВ за звичайною технологією, по якій виготовляють залізобетонні конструкції, з використанням тих же матеріалів.

Вартість Ефективних паль залежить від її довжини, поперечного перерізу, якості матеріалів і колличества використовуваних конструктивних еллементов. Вартість паль встановлює завод виробник.

Всі типи Ефективних паль захищені патентами України і Російської Федерації, і мають зареєстровані технічні умови (ТУ) на їх виготовлення.