Підприємство ВІФ

Лого

Підприємство ВІФ утворено в 1991 році, у тому числі з метою застосування раніше розроблених конструкцій Еефективних паль типу СВ та СВД, для заміни звичайних паль квадратного перерізу.

Чому потрібно було запровадити альтернативу існуючим купом? Відповідь проста – Для найкращого економічного ефекту!

 

Сцена – Нові ефективні купи

Після маси розрахунків, Експерименти та лабораторні дослідження моделей, Оптимальна форма ворсу була досягнута. Після проведення Польові тести Повноцінні купи на місцях, Нова купа довів свою ефективність, і зазнав великого навантаження, ніж стандартна купа в тих же умовах.

Палі винайдено інженер-будівельником – Кашка Борис Зіновивич. Під його керівництвом було розроблено дизайнерську документацію та технічні умови (ТУ).

 

Протягом наступних років було розроблено та запатентовано більше десятка типів ефективних пали та запатентовано, але найбільшого поширення набули палі типів СВД (палі з вертикальних елементів, об'єднаних діафрагмами) і палі типу СВ (трапецієподібного поперечного перерізу з уширеннями на бічній поверхні). Нові палі дозволяли отримати економію матеріалів в 1.5-2,0 рази в порівнянні з вживаними традиційними забивними палями.

дані палі (Як стандартні купи) Спочатку занурився в землю за допомогою дизельних видів з різною ударною силою, а згодом за допомогою прес -пристрою – Винайдений інженером будівництва Кашка Борис Зіновивич.

Палі СВ почали застосовуватися з 1988 г. у багатьох містах України. На основі даних паль побудовано більше 120 об'єктів.

 

   Свайное поле

Для масового виробництва та застосування ефективних палі розроблено дизайнерську документацію, і зареєстровані технічні умови (ТУ) з правом застосування на всій території України.

 

Сцена – Пристрої для вдавлення / висмикування паль та інших будівельних конструкцій.

В 1996 році також підприємством «ВІФ» вперше розроблено, і введено в експлуатацію перші пристрої, здатне занурювати готові залізобетонні палі методом статичного вдавлювання із зусиллям 60 тс! У той час в Україні, і країни СНД, що нагальні технології та аналоги нагальних пристроїв були відсутні!

Перший експериментальний зразок 1996 Роки зарекомендували себе в установах під час будівництва фундаментів ворсу, особливо у важких умовах, і з 1997 року, обладнання активно застосовувалося на всій території України. Будівельний інтерес та економічний компонент перевершили всі очікування. Продукт розроблений і в той час користувався великим попитом.

Відмінною особливістю принципової схеми даних палевдавлюючих Пристроїв є їх збірно-розбірна конструкція і можливість переміщення механізму вдавлення в двох взаємно перпендикулярних напрямках по площі захватки.

 

Кожен наступний період, використовуючи накопичений досвід, колектив підприємства «ВІФ» випускали нові модифікації Пристрої, збільшуючи продуктивність праці, і підвищуючи його ефективність.

Удосконалення технологічної конструкції палевдавлюючих пристроїв відбувалося поступово, в кілька етапів, а саме:

1. Перші експериментальні зразки. Були виготовлені в 1995 році, а вже перше їхнє застосування на об'єкті було виконано в 1996 г. в місті Луцьку.

2. В 1998 г. Підприємство VIF було вдосконалено за допомогою механізму пресування - з рухом механізму натискання в ньому використовували щоглу в купі в процесі занурення в купу. Це дозволило підвищити швидкість занурення паль більш ніж в 2 рази.

3. Більш досконала технологічна схема даних Пальовдавлюючі Пристроїв, знайшла широке застосування по сьогоднішній день, вперше була апробована в 2000 році. Пристрої цієї модифікації застосовують в Україні з 2001 року в значних обсягах при зведенні пальових фундаментів. Розроблено механізм виконання лідерних буріння перед вдавленням паль.

 

2013-3

Спочатку 2010 Роки економічний інтерес будівельного ринку в містах все частіше переходить до будівництва будівель збільшення кількості поверхів, широкого поширення набули пальові, важко навантажені фундаменти.

Це зумовило актуальність і практичну важливість розробки універсального обладнання, оптимальної конструкції, здатного занурювати ж / б палі на велику глибину для сприйняття високих (150…200…250…300 тон) вертикальних навантажень.

 

 

4. 2012 рік. Експерти WIF Enterprise розробили новий пристрій для натискання палі, Що випереджав існуючих конкурентів у їх ефективності та ефективності.

 

5. 2012…2015 рік. Компанія WIF має можливість пресувати купи з зусиллями 210 тс. Швидкість і якість робіт зросли в кілька разів.

 

6. Підприємство VIF паралельно збільшує досвід використання іноземних прес -пристроїв, що мають їх на складі.

 

7. Компанія VIF на цьому не зупиняється. На основі накопиченого досвіду власних подій та досвіду використання іноземних аналогів, Розробка нового прес -пристрою ворсу розробляється, з можливостями переважаючими існуючі.

 

Постійне завдання підприємства: році з метою розвитку розроблених конструкцій Нових паль, що призведе до збільшення якості, зниження вартості будівництва, та збільшення термінів експлуатації всієї будови.

 

Enterprise VIF та його команда, завжди розвиваються, знаходячи нові й перспективні рішення в області будівництва.

 

Одна відповідь

  1. канадська аптека онлайн https://graph.org/Understand-COVID-19-And-Know-The-Tricks-To-Avoid-It-From-Spreading—Медичні послуги-02-21

    Ви дуже чітко висловили свою думку!.

Залишити коментар