Підприємство ВІФ

Лого

Підприємство ВІФ утворено в 1991 році, у тому числі з метою застосування раніше розроблених конструкцій Еефективних паль типу СВ та СВД, для заміни звичайних паль квадратного перерізу.

Для чого знадобилася альтернатива існуючим палям? Для того, що нова розроблена паля, після проведення лабораторних та польових досліджень, несла більше навантаження ніж існуюча, а витрати на її виготовлення були не значно вищими від звичайної.

Нові ефективні палі

Розроблено та запатентовано більше десятка типів Ефективних паль, але найбільшого поширення набули палі типів СВД (палі з вертикальних елементів, об'єднаних діафрагмами) і палі типу СВ (трапецієподібного поперечного перерізу з уширеннями на бічній поверхні). Нові палі дозволяли отримати економію матеріалів в 1.5-2,0 рази в порівнянні з вживаними традиційними забивними палями.

дані палі (як і інші) тоді занурювалися в ґрунт за допомогою дизель-молотів з різною ударною потужністю.

Палі СВ почали застосовуватися з 1988 г. у багатьох містах України. На основі даних паль побудовано більше 120 об'єктів.

 

   Свайное поле

Для виготовлення та використання Ефективних Свай розроблено конструкторську документацію., і зареєстровані технічні умови (ТУ) з правом застосування на всій території України.

Палі винайдені Кашкою Б.З., і під його керівництвом розроблено конструкторську документацію та технічні умови (ТУ).

 

Пристрої для вдавлення / висмикування паль та інших будівельних конструкцій.

В 1996 році також підприємством «ВІФ» вперше розроблено, і введено в експлуатацію перші пристрої, здатне занурювати готові залізобетонні палі методом статичного вдавлювання із зусиллям 60 тс! У той час в Україні, і країнах СНД аналоги даного виду Пристроїв повністю були відсутні!

Перший експериментальний зразок добре зарекомендував себе на об'єктах при будівництві пальових фундаментів, особливо у важких умовах, і з 1997 року, обладнання активно застосовувалося на всій території України.

Відмінною особливістю принципової схеми даних палевдавлюючих Пристроїв є їх збірно-розбірна конструкція і можливість переміщення механізму вдавлення в двох взаємно перпендикулярних напрямках по площі захватки.

 

Кожен наступний період, використовуючи накопичений досвід, колектив підприємства «ВІФ» випускали нові модифікації Пристрої, збільшуючи продуктивність праці, і підвищуючи його ефективність.

Удосконалення технологічної конструкції палевдавлюючих пристроїв відбувалося поступово, в кілька етапів, а саме:

1 етап. Перші експериментальні зразки. Були виготовлені в 1995 році, а вже перше їхнє застосування на об'єкті було виконано в 1996 г. в місті Луцьку.

2 етап. В 1998 г. підприємством «ВІФ» був вдосконалений механізм вдавлення - застосована Пальовдавлюючі щогла з переміщенням в ній вдавлюють механізму в процесі занурення палі. Це дозволило підвищити швидкість занурення паль більш ніж в 2 рази.

3 етап. Більш досконала технологічна схема даних Пальовдавлюючі Пристроїв, знайшла широке застосування по сьогоднішній день, вперше була апробована в 2000 році. Пристрої цієї модифікації застосовують в Україні з 2001 року в значних обсягах при зведенні пальових фундаментів. Розроблено механізм виконання лідерних буріння перед вдавленням паль.

 

2013-3

В даний час у зв'язку з тим, що центр ваги будівництва в містах зміщений на зведення будівель підвищеної поверховості, широкого поширення набули пальові, важко навантажені фундаменти. Це зумовило актуальність і практичну важливість розробки універсального обладнання, оптимальної конструкції, здатного занурювати ж / б палі на велику глибину для сприйняття високих (200-300 тс) вертикальних навантажень.

4 етап. 2012 рік. Фахівці підприємства «ВІФ» розробили новий пристрій для вдавлювання паль, яке випереджає на той момент існуючих конкурентів.

2015 рік. Підприємство «ВІФ» має можливість здійснювати вдавлення паль із зусиллям 200 тс. Швидкість і якість робіт зросли в кілька разів.

 

5 етап. Підприємство «ВІФ» не зупиняється на досягнутому. На підході нове «Пристрій для вдавлення паль», з можливостями переважаючими існуючі.

компактний пристрій. Легке в зверненні. Зусилля вдавлювання - 250 тс. Швидкість занурення - 400 м.п. паль за зміну.

 

Завдання підприємства: році з метою розвитку розроблених конструкцій Нових паль, що призведе до збільшення якості, зниження вартості будівництва, та збільшення термінів експлуатації всієї будови.

 

Підприємство “VIF” та його команда, завжди розвиваються, знаходячи нові й перспективні рішення в області будівництва.

 

Одна відповідь

  1. канадська аптека онлайн https://graph.org/Understand-COVID-19-And-Know-The-Tricks-To-Avoid-It-From-Spreading—Медичні послуги-02-21

    Ви дуже чітко висловили свою думку!.

Залишити коментар