посилення фундаменту

Найефективнішим засобом підсилення фундаментів, особливо при нерівномірних деформаціях споруди, є збірні залізобетонні палі, які не вимагають великих габаритів приміщення і включаються в роботу відразу після занурення на позначку.

 

При виконанні робіт зпосиленню фундаменту, конструкція існуючого фундаменту повинна бути розрахована на сприйняття зусилля від навантаження вдавлення.

Розрахунок підсилення фундаментів виконується за двома групами граничних станів з урахуванням вимог відповідних нормативних документів (ДБН, СНиП). Несуча спроможність існуючого фундаменту визначається з урахуванням його фактичного стану (ступеня зносу), міцності матеріалів і грунтів основи.

Якщо в процесі експлуатації відбулася повна стабілізація осад основи під існуючими фундаментами, то розрахункові опади елементів підсилення визначаються тільки від додаткових навантажень.

При цьому максимально допустиму осадку призначають з урахуванням стану надземних конструкцій будівлі, що реконструюється і пов'язаних з ним поруч розташованих об'єктів (переходів, галерей, комунікацій). Для окремих фундаментів осаду визначається з урахуванням впливу навантажень від сусідніх фундаментів за методом кутових точок.

Підприємство «ВІФ» має великий досвід посилення існуючих фундаментів від котеджів до багатоповерхових будинків.

Немає відповідей

    Залишити коментар