Про компанію ВИФ

Лого

Логотип компанії ВИФ

Підприємство по впровадженню інновацій в фундаментобудівництва «ВІФ», утворено в 1990 році. У цьому ж році підприємство розпочало впровадження раніше розроблених конструкцій Нових забивних паль, для ефективної заміни звичайних забивних паль.

Поставлені цілі при впровадженні Нових ефективних паль були досягнуті з перших же об'єктів, на яких дані палі застосовувалися.

Підприємством розроблені більше десятка типів Ефективних паль, але найбільшого поширення набули палі типів СВД (палі з вертикальних елементів, об'єднаних діафрагмами) і палі типу СВ (трапецієподібного поперечного перерізу з уширеннями на бічній поверхні). Нові палі дозволяли отримати економію матеріалів в 1.6-2 рази в порівнянні з вживаними традиційними забивними палями.

Палі СВ застосовуються з 1991 г. і по теперішній час в багатьох містах України. На сьогоднішній день побудовано більше 500 об'єктів із застосуванням даних паль.

Для виготовлення і застосування Ефективних Паль розроблена конструкторська документація, і зареєстровані технічні умови (ТУ).

Палі винайдені Кашкою Б.З., а під його керівництвом розроблено конструкторську документацію та технічні умови (ТУ).

Свайное поле

Свайное поле

Своя СВ (у)

СВД паля в процесі занурення.

Мета підприємства: Добится широкого застосування пальових фундаментів, виконуваних методом статичного вдавлювання, що призведе до увиличение якості та зниження вартості зведення всієї будови.

Пристрої для вдавлення / висмикування паль та інших будівельних конструкцій.

В 1996 році підприємство «ВІФ» вперше розробило, і ввело в експлуатацію першу Пристрій, здатне занурювати готові залізобетонні палі методом статичного вдавлювання. У той час в Україні, і країнах колишнього СРСР аналоги даного виду Пристроїв повністю були відсутні.

Пристрій добре зарекомендувало себе на об'єктах при будівництві пальових фундаментів, особливо у важких умовах, і з 1997 року, Пристрій знайшло активне застосування в деяких великих містах України.

Відмінною особливістю принципової схеми даних палевдавлюючих Пристроїв є їх збірно-розбірна конструкція і можливість переміщення механізму вдавлення в двох взаємно перпендикулярних напрямках по площі захватки.


Кожен наступний рік, використовуючи накопичений досвід, колектив підприємства «ВІФ» випускали нові модифікації Пристрої, збільшуючи продуктивність праці, і підвищуючи його продуктивність.

Для отримання ефективності, вдосконалення технологічної конструкції палевдавлюючих пристроїв відбувалося поступово, в кілька етапів, а саме:

1 етап. Перші експериментальні зразки Пристроїв були виготовлені в 1995 році, а вже перше їхнє застосування на об'єкті було виконано в 1996 г. в місті Луцьку.

2 етап. В 1998 г. підприємством «ВІФ» був вдосконалений механізм вдавлення - застосована Пальовдавлюючі щогла з переміщенням в ній вдавлюють механізму в процесі занурення палі. Це дозволило підвищити швидкість занурення паль більш ніж в 2 рази.

3 етап. Більш досконала технологічна схема даних Пальовдавлюючі Пристроїв, знайшла широке застосування по сьогоднішній день, вперше була апробована у 2000 році. Пристрої цієї модифікації застосовують в Україні з 2001 року в значних обсягах при зведенні пальових фундаментів. З'явилося пристрій лідерних буріння, перед вдавленням паль.

IMG_1133

2013-3

В даний час у зв'язку з тим, що центр ваги будівництва в містах зміщений на зведення будівель підвищеної поверховості, широкого поширення набули пальові, важко навантажені фундаменти. Це зумовило актуальність і практичну важливість розробки універсального обладнання, оптимальної конструкції, здатного занурювати ж / б палі на велику глибину для сприйняття високих (200-300 тс) вертикальних навантажень.

4 етап. З 2012 року, на основі накопиченого досвіду, фахівці підприємства «ВІФ» розробляють новий пристрій для вдавлювання паль, здатне випередити існуючі технології.

2015 рік. Підприємство «ВІФ» має можливість здійснювати вдавлення паль із зусиллям до 250 тс. Швидкість і якість робіт зросли в кілька разів.

5 етап. Підприємство «ВІФ» не зупиняється на досягнутому. На підході нове «Пристрій для вдавлення паль», з можливостями переважаючими існуючі.

компактний пристрій. Легке в зверненні. Зусилля вдавлювання - 250-300 тс. Швидкість занурення - 30 і більше паль за 8 годин.

 

Підприємство “VIF” і його команда завжди розвиваються, знаходячи нові й перспективні рішення в області будівництва.